Epic Games Sitesinden Ücretsiz Oyunları Alma

Başlıktan da anlaşılacağı üzere her hafta ücretsiz bir oyun dağıtarak oyuncuların gözdesi haline gelen, Epic Games sitesinden ücretsiz oyunları kütüphanemize ek...
epicgames-sitesinden-uecretsiz-oyunlari-alma

Epic Games Sitesinden Ücretsiz Oyunları Alma

 

Başlıktan da anlaşılacağı üzere her hafta ücretsiz bir oyun dağıtarak oyuncuların gözdesi haline gelen, Epic Games sitesinden ücretsiz oyunları kütüphanemize eklemeyi resimli olarak anlatacağım.  Aslına bakarsanız son derece kolay fakat resimler ile biraz daha süsleyelim konuyu :) 

 

 

Epic Games sitesinde dağıtılan ücretsiz oyunları buraya tıklayarak görebilirsiniz genellikle oyun ücretsiz olduğu zaman 1 hafta kadar ücretsiz olarak kalmaktadır. Bu süre Epic Games tarafından belirlenmektedir.  

 

1:) indireceğimiz oyunun sayfasına giriyoruz birinci resimde kırmızı ile çizilmiş alandaki ''Al'' yazan yere tıklıyoruz.

epicgames-oyun1

2:) Sağ alta bulunan, alttaki  (2. ) resimde kırmızı ile çizilmiş ''SİPARİŞ VER'' e tıklıyoruz.

epicgames-oyun2

) Her şey yolunda gittiğinde aşağıdaki gibi bir ekran ile karsınıza çıkıyor.  Kırımızı kare olan yerde aldığınız oyunun adı, altaki sarı kare ile belirtilmiş yerde Epic Games launcher yer almaktadır. Laucher ı oyunlarınızı görmek ve bilgisayarınıza yüklemek için indirmeniz gerekir. 

epicgames-oyun3

0

Cevap Bırakın

© 2020 BilgiCevap