Mutazione
Mutazione

Mutazione Epic Games Ücretsiz Oyunu

Epic Games 12 Mart ile 19 Mart arası ücretsiz 3. oyunu Mutazione diğer ücretsiz iki oyun  A Short Hike ve Anodyne 2: Return to Dust göz gezdirmeyi de unutmayın. Oyunun normal Epic Games fiyatı 32 TL ayrıca oyunun resmi Türkçe dil seçeneğinin olduğunu hatırlatarak oyun hakkında detaylı bilgiye yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Küçük kasaba dedikodularının doğaüstü güçlerle birleştiği bir mutant melodramı. Hasta dedesi Nonno’yu iyileştirmek için gizemli Mutazione topluluğuna gelen Kai’ye katıl. Doğal mekanları, büyülü bahçeleri, yeni arkadaşları ve eski sırları keşfet…

Mutazione Epic Games Ücretsiz Oyunu
Mutazione Epic Games Ücretsiz Oyunu

Oyunu indirilmesi hakkında bilgileri buradaki konuyu takip ederek ulaşabilirsiniz. 

Mutazione
Küçük kasaba dedikodularının doğaüstü güçlerle birleştiği bir mutant melodramı…
MUTAZIONE, hem hikâyesindeki büyük macera kısmının hem de ilginç bir kişisel dramın öne çıktığı bir macera oyunudur.
Hasta dedesi Nonno’yu iyileştirmek için tuhaf ve gizli Mutazione topluluğuna giden 15 yaşındaki Kai ile topluluğu keşfet.
Yeni arkadaşlar edin, müzik bahçeleri kur ve barbekü partilerine, bando gecelerine ve bot gezilerine katıl ve hikâyenin merkezindeki tuhaf karanlıktan herkesi kurtarmak için son bir spiritüel yolculuğa çık.
100 yıldan uzun bir süre önce, tropik bir tatil merkezine “Moon Dragon” meteoru çarptı. Yerlilerin birçoğu ölürken, hayatta kalanlarda tuhaf mutasyonlar görülmeye başladı…
Kurtarma operasyonları kısa bir süre sonra iptal edildi. Mutasyon geçiren çevrede kalanlar ise küçük ve izole Mutazione topluluğunu kurdu.
Zamanı ileri sarıp günümüze gelerek ölüm döşeğindeki dedesini sağlığına kavuşturmaya çalışan 15 yaşındaki Kai ile oyna. Fakat işler göründüğü kadar kolay değil…
Nonno’nun Kai için başka planları var. Dost canlısı gibi görünen topluluğun ardında sırlar ve ihanetler yatıyor; ayrıca ürkütücü bir çeşit kuş figürü sürekli Kai’nin rüyalarına giriyor.
Meteor felaketinden kurtuldular ama küçük kasabada yaşanan dramdan kurtulabilecekler mi?

Mutazione Epic Games Ücretsiz Oyunu
Mutazione Epic Games Ücretsiz Oyunu

Oyun sistem gereksinimi Oldukça düşüktür. Çoğu bilgisayar ile sorunsuz oynanabilir. Aşağıda daha detaylı sistem gereksinimi yer almaktadır.

Minimum Sistem

işlemci: Çift çekidek 2.6 GHz İntel yada Amd

Ram : 4 GB RAM

Ekran kartı: GeForce 700 ve daha üst seri

Depolama: 3 GB

İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri

2 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir