Faeria Oyunu
Faeria Oyunu

Faeria Oyunu 27 Şubat’a Kadar Ücretsiz

Epic Games ta Faeria Oyunu 27 Şubat’a Kadar Ücretsiz

Epica Games Haftalık Ücretsiz Oyunu bu hafta Assassin’s Creed Syndicate ve  Faeria 27 Şubat’a Kadar Ücretsiz. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Faeria Oyunu
Faeria Oyunu

Oyunu indirilmesi hakkında bilgileri buradaki konuyu takip ederek ulaşabilirsiniz. 

Eşsiz oyun tahtası sayesinde, Faeria güçlü strateji gerektiren kart savaşları ile sınırlarını zorlayacak. Desteni kur, savaş alanını şekillendir ve zafer yolunda ilerle!

Benzersiz bir strateji oyunu. Destansı savaşlarda çarpışırken heyecan verici desteler kur ve savaş alanını şekillendir. Dağlar yarat, ormanlar dik, göller doldur veya çöldeki kumlardan faydalan. Zafere giden yolu sen seçmelisin.

Koleksiyonunu basit ve hesaplı DLC bazlı iş modelimizden edin. Pahalı mikro ödemelerin olmadığı bir kart oyununu deneyimle. Tekli mücadele, draft modu veya PVP fark etmeksizin bütün kartlar yalnızca oyunu oynayarak kazanılır!

100+ saatlik tek oyunculu veya ortak görevlerin ve bulmacaların keyfini çıkar! Ödüllü ve çok çeşitli karşılaşmaları keşfet. Oversky’da geçen yolculuğunda sinsi World Boss’ları mağlup et veya Yapay Zeka düşmanla draft modunda oyna!

Faeria’nın eşi benzeri olmayan draft modu Pandora’ya gir ve deste kurma becerilerini en zorlu testlere tabi tut. Yapay Zekaya karşı oyna veya PVP oynayarak desteni en zorlu testlere tabi tut. Başarılı olduğun kadar ödül kazan. Koleksiyonunu büyütmek veya sadece eğlenmek için mükemmel bir yol!

Resmi Discord kanalımıza, subreddit’imize, forumlara veya Hub’a katılarak büyüyen ve birbirini destekleyen oyuncu topluluğumuzun bir parçası ol! Köklü geçmişiyle, sana bundan daha sıcak davranacak oyuncular bulamazsın.

Resmî olarak tanınan, büyük ödüllü turnuvalarda mücadele et veya turnuvaları canlı izleyerek oyun içi ganimetler kazan! Espor sistemimiz oyuncuları üstün performansları için ödüllendirir ve herkesin izlemesine, keyfini çıkarmasına ve ücretsiz ganimet kazanmasına olanak tanır!

Faeria Oyunu
Faeria Oyunu

Epica Games Haftalık Ücretsiz Oyunu Faeria 27 Şubat Türkiye saati ile saat 19:00 kadar kütüphanenize ekleyebilir, ömür boyu ücretsiz oynayabilirsiniz. 

Oyunu indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir