anodyne 2 return to dust1
anodyne 2 return to dust1

Epic Games Ücretsiz Oyunu Anodyne 2: Return to Dust

Epic Games bu haftaya özel 3 adet ücretsiz oyun ile yine oyun sevenlere güzel bir süpriz yaptı. Diğer iki oyun Mutazione ve A Short Hike oyunlarına göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Oyunları 12 Şubat saat 19:00 ile 19 Şubat saat 19:00 arasında Epic Games kütüphanenize ekleyebilir, ömür boyu ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Anodyne 2: Return to Dust
Anodyne 2: Return to Dust

Oyunu indirilmesi hakkında bilgileri buradaki konuyu takip ederek ulaşabilirsiniz. 

Geniş ve rüya gibi 3B yerlerde koş, zıpla ve sür. Karakterlerin vücutlarındaki gerçeküstü 2 boyutlu zindanlara gir. Dünyayı dolaş, yabancılarla tanış ve dünyayı tehlikeli Nano Tozundan kurtar.

Gizemli Adayı Akılları Zorlayan Bir Hastalıktan Kurtar
Nano Tozu, New Theland adasının sakinlerine bulaşarak duygularını ve isteklerini etkiliyor. Adayı keşfetmesi, hastaları bulması ve vücutlarına yerleşerek Tozu emmesi gereken bir Nano Temizleyicisi olan Nova’yı oynayacaksın.
Kolayca öğrenilen 2B Zelda türü oyunların keyfini 3B oyunlarla yaşa. PS1 dönemini canlandıran çizimlerle 3B şehirleri ve vadileri keşfedip karakterlerin 2B zihinlerine girerek karlı vadilerden tehlikeli inşaat alanlarına kadar her yeri gez!

Anodyne 2: Return to Dust


Anodyne 2: Return to Dust

Oyun yüksek grafik kartı ve işlemci istemez. Çoğu bilgisayar ile sorunsuz oynabilir. Aşağıda daha detaylı sistem gereksinimi yer almaktadır.

Tavsiye Edilen Sistem 

işlemci:  Çİft çekirdek 2,8 GHz

Ram :  6 GB

Depolama: 500 MB

İşletim Sistemi:  Windows 10

Minimum Sistem

işlemci: Çift çekidek 2,5 GHz

Ram : 4 GB RAM

Ekran kartı:  Nvidia GeForce 610M

Depolama: 500MB

İşletim Sistemi: Windows 7

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir